your cart

6+ months - feeding

bowl + straw - ocean breeze

bowl + straw - ocean breeze

$13.95

Unit price
per 

bowl + straw - strawberry shake

bowl + straw - strawberry shake

$13.95

Unit price
per 

bowl + straw - lemon sherbet

bowl + straw - lemon sherbet

$13.95

Unit price
per 

feeding set -  ocean breeze

feeding set - ocean breeze

$21.95

Unit price
per 

bowl + straw - passion splash

bowl + straw - passion splash

$13.95

Unit price
per 

feeding set - lemon sherbet

feeding set - lemon sherbet

$21.95

Unit price
per 

insulated food jar - ocean breeze

insulated food jar - ocean breeze

$23.95

Unit price
per 

insulated food jar - strawberry shake
Sold out

insulated food jar - strawberry shake

$23.95

Unit price
per 

Bowl + straw - pistachio - b.box for kids

bowl + straw - pistachio

$13.95

Unit price
per 

Bowl + straw - bubblegum - b.box for kids

bowl + straw - bubblegum

$13.95

Unit price
per 

insulated food jar - lemon sherbet

insulated food jar - lemon sherbet

$23.95

Unit price
per 

insulated food jar - lilac pop

insulated food jar - lilac pop

$23.95

Unit price
per 

Bowl + straw - tutti frutti - b.box for kids

bowl + straw - tutti frutti

$13.95

Unit price
per 

insulated food jar - blue slate - b.box for kids

insulated food jar - blue slate

$23.95

Unit price
per 

insulated food jar - indigo rose - b.box for kids

insulated food jar - indigo rose

$23.95

Unit price
per 

insulated food jar - emerald forest

insulated food jar - emerald forest

$23.95

Unit price
per 

Silicone snack cups - berry
new

Silicone snack cups - berry

$7.95

Unit price
per 

feeding set - strawberry shake

feeding set - strawberry shake

$21.95

Unit price
per 

Bowl + straw - banana split - b.box for kids

bowl + straw - banana split

$13.95

Unit price
per 

silicone bib - ocean

silicone bib - ocean

$9.95

Unit price
per 

silicone bib - sage

silicone bib - sage

$9.95

Unit price
per 

insulated food jar - passion splash

insulated food jar - passion splash

$23.95

Unit price
per 

*NEW* Bowl + straw - boysenberry - b.box for kids

bowl + straw - boysenberry

$13.95

Unit price
per 

silicone bib - blush

silicone bib - blush

$9.95

Unit price
per 

Silicone snack cups - ocean
new

Silicone snack cups - ocean

$7.95

Unit price
per 

Silicone snack cups - forest
new

Silicone snack cups - forest

$7.95

Unit price
per 

lunch tub - forest
new

lunch tub - forest

$7.95

Unit price
per 

lunch tub - berry
new

lunch tub - berry

$7.95

Unit price
per 

lunch tub - ocean
new

lunch tub - ocean

$7.95

Unit price
per